Tłumaczenie dokumentów

Jeśli mówimy o tłumaczeniu dokumentów należy zastanowić się nad dwoma kwestiami i ustalić je. 

Po pierwsze jakie dokumenty mają być tłumaczone ( czy są to dokumenty urzędowe, tożsamości, firmowe, prywatne lub inne ) i jakiego typu tłumaczenia należy dobrać do odpowiedniego dokumentu. Wyróżniamy kilka rodzajów tłumaczeń dokumentów:

Należy też dokonać rozróżnienia między trybem zwykłym, a trybem ekspresowym tłumaczenia.

Tłumaczenie przysięgłe jest wymagane w przypadku większości dokumentów urzędowych i dokumentów oficjalnych. Tłumaczenie przysięgłe dokumentów obejmuje  różnego rodzaju dokumenty urzędowe i sądowe ( takie jak dyplomy, świadectwa, umowy, akta, faktury, testamenty, dokumenty medyczne, dokumenty procesowe i wyroki sądowe, dokumenty finansowe i bankowe). Tłumaczenia przysięgłe dokumentów są bezwzględnie wymagane także w przypadku rejestracji auta zagranicznego – właściciel pojazdu jest zobowiązany do przedstawienia tłumaczenia przysięgłego dokumentów samochodowych, m. in. dowodu rejestracyjnego. Zazwyczaj jednak tłumacze przysięgli specjalizują się w konkretnej dziedzinie, np. w medycynie, prawie, finansach czy gałęzi przemysłu. Jak widać, usługi tłumacza przysięgłego obejmują wiele dziedzin życia i bardzo często okazują się niezbędne. Poza tłumaczeniami przysięgłymi tłumacz może także realizować zwykłe tłumaczenia. Tłumaczenie zwykłe dokumentów obejmuje wiele dziedzin. Zwykłe tłumaczenie może dotyczyć takich dokumentów jak:  

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia dokumentów w następujących językach:

Skorzystaj z tłumaczenia dokumentów  w Biurze Tłumaczeń VETUS  już dziś!

Biuro Tłumaczeń VETUS to doświadczeni tłumacze, którzy sumiennie wypełniają swoje obowiązki – realizacja zamówień odbywa się zawsze w terminie, a Ty masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości tłumaczenie, które ułatwi Ci funkcjonowanie i nawiązywanie kontaktów prywatnych bądź biznesowych w środowisku międzynarodowym.

Gwarantujemy dokładny przekład powierzonego dokumentu. Zrealizowaliśmy projekty dla ponad 1000 klientów – współpracowaliśmy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi markami i instytucjami. Nasza oferta cenowa jest elastyczna i dopasowana do potrzeb klientów, dzięki czemu możemy zaoferować tanie tłumaczenia między innymi z języka angielskiego czy niemieckiego.

Zachęcamy do kontaktu, jeżeli interesują Cię zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne tłumaczenia dokumentów – nasz tłumacz angielskiego, również tłumacz niemieckiego i innych języków, jest do Twojej dyspozycji. Swoją ofertę kierujemy do klientów z całej Polski, umożliwiając wygodną realizację zamówień on-line.

WYŚLIJ  DOKUMENTY  DO BEZPŁATNEJ  WYCENY,

którą otrzymasz do 2-3 h ( w godzinach pracy biura )